Redakcja
Strona główna
Kierownictwo
Adresy
Rada naukowa
Statut ERCE PAN
Struktura
Praca / staże
Zamówienia publiczne
Zamówienia bieżące
Archiwum 2010
Archiwum 2011
Redakcja
www.erce.unesco.lodz.pl
www.bip.gov.pl

Praca / staże - archiwum

Rekrutacja na stanowisko adiunkta w projekcie AMBER

Rekrutacja na stanowisko adiunkta (1/8 etatu) ze specjalizacją ekohydrologia, dyscyplina naukowa - ekologia w Zakładzie Badawczym Ekohydrologii Systemów Rzecznych i Obszarów Zurbanizowanych

Rekrutacja otwarta na stanowisko referenta
ds. obsługi administracyjno - finansowej eLTER

Rekrutacja otwarta na stanowisko pracownika administracyjnego

Decyzja dot. rekrutacji otwartej na stanowisko: Asystent/ka Dyrektora w Europejskim Regionalnym Centrum Ekohydrologii PAN.

Rekrutacja otwarta na stanowisko: Asystent/ka Dyrektora w Europejskim Regionalnym Centrum Ekohydrologii PAN - ogłoszenie.

Rekrutacja otwarta na stanowisko: Asystent/ka Dyrektora w Europejskim Regionalnym Centrum Ekohydrologii PAN - oświadczenie.

Rekrutacja otwarta na stanowisko Asystent/ka Dyrektora
w Europejskim Regionalnym Centrum Ekohydrologii PAN

KONKURS OTWARTY NA STANOWISKO ADIUNKTA (1/3 etatu) ze specjalizacją ekohydrologia dyscyplina naukowa - ekologia

KONKURS OTWARTY NA STANOWISKO ASYSTENTA (1/2 etatu) ze specjalizacją mikrobiologia dyscyplina naukowa - mikrobiologia, genetyka bakterii

Rekrutacja - Specjalista ds. edukacji i szkoleń w Europejskim Regionalnym Centrum Ekohydrologii PAN w ramach projektu LIFE+ EKOROB.

Rekrutacja - Asystent Dyrektora przedłużona

Rekrutacja - Asystent Dyrektora

Wyniki konkursu w sprawie naboru pracowników naukowych w Europejskim Regionalnym Centrum Ekohydrologii

Międzynarodowy Instytut Polskiej Akademii Nauk Europejskie Regionalne Centrum Ekohydrologii, ul. Tylna3, 90-364 Łódź zatrudni osobę na stanowisko

młodszego specjalisty-technika od oprogramowania GIS i tworzenia baz danych

forma umowy: UMOWA ZLECENIE

GŁÓWNE OBOWIĄZKI
  • digitalizacja na ekranie wraz z nadawaniem atrybutów w ArcGIS lub/i Quantum GIS
  • edycja danych wektorowych (pliki shp) i kalibracja danych rastrowych (konwersja między układami odniesienia geograficznego)
  • tworzenie obiektów punktowych i poligonowych na podstawie podanych współrzędnych geograficznych
  • uzupełnianie tabel atrybutów z wykorzystaniem funkcji relacji i złączeń w ArcGIS
  • wprowadzanie i porządkowanie danych w tabelach bazy danych w MS Excel, w tym sporządzanie podstawowych funkcji (przygotowywanie plików z tabelami atrybutów w formacie DBF)
  • gromadzenie i archiwizacja wszelkich materiałów oraz plików źródłowych powstałych w czasie realizacji zadań
  • współpraca i raportowanie wykonanych zadań do adiunkta ERCE - specjalisty analiz GIS

OCZEKIWANIA
  • biegła znajomość MS Excel 2003 i 2007 i ArcGIS Info (wersja 9.3 lub/i 10) oraz Quantum GIS
  • wykształcenie wyższe lub minimum licencjackie
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w podobnym obszarze
  • wysoki poziom zdolności interpersonalnych i doskonałe zdolności organizacyjne
  • zdolność analitycznego myślenia
  • samodzielność
  • komunikatywność

  • Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    Oferty w formie CV i listu motywacyjnego prosimy kierować na poniższy adres:
    erce@erce.unesco.lodz.pl
    termin ważności oferty 7 dni

    Poszukiwany pracownik do Zespołu Księgowo-Kadrowego

    Międzynarodowy Instytut PAN - Europejskie Regionalne Centrum Ekohydrologii z siedzibą w Łodzi przy ulicy Tylnej 3 poszukuje pracownika do Zespołu Księgowo-Kadrowego. Oferty pracy proszę składać do dnia 15 marca 2010 roku w siedzibie Instytutu lub mailowo na adres: erce@erce.unsco.lodz.pl.

    Międzynarodowy Instytut Polskiej Akademii Nauk - Europejskie Regionalne Centrum Ekohydrologii jest wydawcą kwartalnika naukowego Ekohydrology & Hydrobiology (www.ecohydro.pl). Poszukujemy osoby do składu komputerowego tekstu o charakterze naukowym w języku angielskim. W zakres prac wchodził by skład i łamanie tekstu, grafika ilustracji, przygotowanie do druku. Stała obsługa zleceń. Ilość stron: 360-400 rocznie. Wymagana znajomość zasad obróbki tekstu angielskojęzycznego.

    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać do: Kamila Belka, e-mail: ehjournal@erce.unesco.lodz.pl

  Międzynarodowy Instytut PAN Europejskie Regionalne Centrum Ekohydrologii

ul. Tylna 3
90-364, Łódź, Polska
tel: (+48) 42 681 70 07
fax: (+48) 42 681 30 69

mapa stronystrony www Łódź